pondělí 29. listopadu 2010

Spoutáni magií a Last Sacrifice úryvek

Tak dnes je významný den... Vychází Spoutání magií (Spirit Bound) a Last Sacrifice první kapitola. Kapitola tedy ještě asi nevyšla, ale budu ji hledat tady


Oficiální česká anotace ke Spirit Bound
Dimitrij dal Rose poslední šanci, aby se rozhodla. Její volba však byla špatná…
Po dlouhé a strastiplné cestě na Sibiř, kam se vydala hledat milovaného Dimitrije, se Rose vrací na Akademii svatého Vladimíra, ke své nejlepší kamarádce Lisse a ostatním. Maturita se rychle blíží a dívky se už nemohou dočkat opravdového života za železnou branou Akademie. Avšak Rose stále s bolestí v srdci vzpomíná na Dimitrije, kterého přes všechno zlé nedokáže přestat milovat.
Nedokázala ho zabít, když dostala šanci. A v blízké budoucnosti se možná začnou naplňovat její nejhorší sny: Dimitrij ochutnal její krev a Rose v hloubi duše ví, že ji pronásleduje. Přesto se stále nevzdává naděje na Dimitrijovu záchranu – otázkou ovšem zůstává, jestli se jí ho podaří zachránit dřív, než ji Dimitrij zabije a promění ve Strigojku. Bude jejich láska opravdu věčná?


Já teda rozhodně Spirit Bound musím mít doma :-)  Ale asi ji dostanu až k Vánocům, jelikož už jsem ji četla.

Dám vám vědět, až bude ukázka z Last Sacrifice.
A poslední... Tady je ukázka už skutečné knihy. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře mě vždycky potěší, a snažím se dopovídat na všechny. Ale prosím, pokud použijete profil Anonymní, aspoň se na konci podepiště. Hodně Anonymních je pro mě matoucí :)