čtvrtek 25. listopadu 2010

Dead Reckoning obálka

Zrovna jsem našla na internetu obal k přístímu (už jedenáctému) dílu Sookie Stackhouse series; Dead Reckoning, který vychází 3.5.2011 v Americe. Na Českou republiku si ještě asi nějakou dobu počkáme :-)

Ally Carter - Gallagher Girls 1 (I'd Tell You I Love You, But Then I'd Have to Kill You)

Oficiálně je Gallagerská Akademie škola pro génie - ale ve skutečnosti je to škola pro špehy. Cammie Morganová mluví plynule čtrnácti jazyky a je schopná zabít člověka sedmi různými způsoby (z nichž tři zahrnují kousek neuvařené špagety). Ale je jedna věc, na co ji Gallagherská akademie nepřipravila - co má dělat, když se zamiluje do obyčejného kluka, který si myslí, že je obyčejná holka? Samozřejmě, může odpodslouchat jeho mobil, nabourat se do jeho počítače a sledovat ho v obchoďáku, aniž by si toho všiml, ale může mít Cammie normální vztah s klukem, který o ní nikdy nemůže vědět pravdu?

Meg Cabot - Insatiable (Nenasytná)


Jsem velká fanynka knih od Meg Cabotové, hlavně série Mediátor a V kůži supermodelky (Airhead) a nedávno jsem narazila na něco nového, co vypadá zajímavě. Insatiable, neboli Nenasytná, jak to lze přeložit, by mělo vyjít někdy v březnu příštího roku v nakladatelství BB art a myslím, že i na Slovensku.

Tady je popis.