úterý 30. listopadu 2010

A. M. Jenkins - Beating Heart: a Ghost Story (Tlukoucí srdce)

Tenhle dům

je můj

a

já jsem

jeho srdce.

Ona je duch; postava, kterou zachytíte koutkem oka, letmé ochlazení a vzpomínka na tajné polibky a skryté vášně. On je sedmnáct let starý; Evan Calhoun, hřejivý a živý. Od chvíle, co se přistěhoval do tohohle velkého opuštěného domu, o ní snil. Duch a chlapec okouzleni jeden druhým - dokud se její vzpomínky a jeho touhy nestřetnou; ve chvíli, která je oba změní.


Na tuhle knížku jsem narazila na internetu. Vypadá zajímavě... :-)

Melissa de la Cruz - Modrá krev (Blue bloods)

Nakladatelství BB art se chystá vydat první díl z upíří serie Melissy de la Cruz, Blue bloods. Modrá krev je plánována na 19.ledna 2011

Mladí, krásní, bohatí… nesmrtelní

Schuyler Van Alenové je patnáct. Přestože pochází ze slavné a kdysi bohaté rodiny, většina jejích vrstevníků jí opovrhuje a doma s ní žije jen přísná babička; otce Schuyler nikdy neviděla a matka leží už dlouhá léta v kómatu. Ke všemu se teď u ní a několika dalších spolužáků z prestižní newyorské střední školy začínají objevovat podivné příznaky – modrající žíly na rukou, náhlé vize z minulosti a chuť na syrové maso. Když je za záhadných okolností zavražděna šestnáctiletá Aggie, Schuyler a ostatní se dozvídají děsivou pravdu – nejsou tak úplně lidé…

Kolik tajemství skrývají nejbohatší rodiny New Yorku? Možná jen jedno – ale zato je staré jako lidstvo samo a doslova krvavé. V kulisách metropole se rozvíjí příběh plný lásky, nenávisti a napětí.

Napadlo vás někdy, co všechno se děje za zavřenými dveřmi nejluxusnějších domácností v New Yorku? Newyorská smetánka je bohatá, slavná… a nesmrtelná.

Mají styl, moc, peníze – a sužuje je podivná žízeň. Osud rozehrává v kulisách New Yorku příběh, v němž účinkují láska, nenávist, naděje, smrt i fascinující tajemství, které navždy změní život všech, kterých se dotkne.

Ochutnejte Modrou krev a budete si chtít přidat!