čtvrtek 10. února 2011

Kimberly Derting - Desires of the Dead

Nenalezení mrtví volají Violet. Chtějí být nalezeni.

Violet cítí dozvuky těch, kdo byli zavražděni - a odpovídající otisky, které ulpěly na jejich vrazích. Jen její nejbližší vědí, čeho je schopná, ale když Violet objeví tělo mladého chlapce, upoutá pozornost FBI, což ohrozí její dosavadní způsob života.

Zatímco Violet pracuje na tom, aby její podivná schopnost zůstala utajená, bezděčně se stane předmětem nebezpečné posedlosti. Za normálních okolností by se obrátila na svého nejlepšího přítele, Jaye. Ale od té doby, co jsou oficiálně pár, zdá se, že pravidla jejich vztahu se změnila. A protože Jay tráví víc a víc času se svým novým nejlepším přítelem Mikem, Violet má pro sebe až příliš moc času a ptá se sama sebe, co se nepovedlo. 

Ale když vyplní to prázdno tím, že se ponoří do Mikeovy tragické rodinné historie, narazí na temnou pravdu, která je všechny může přivést do nebezpečí...

EDIT 14.2.2011 22:40 : Už zítra ! :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře mě vždycky potěší, a snažím se dopovídat na všechny. Ale prosím, pokud použijete profil Anonymní, aspoň se na konci podepiště. Hodně Anonymních je pro mě matoucí :)