neděle 6. února 2011

Sarah Porter - Lost Voices

Čtrnátiletá Luce měla tvrdý život, ale sáhne si až na dno zoufalství když je přepadena a nechána na útesech u ponurého, šedého rybářského městečka na Aljašce. Čeká, že zemře, když spadne do ledovýh vln pod útesy, ale místo toho projde podivuhodnou změnou a stane se mořskou pannou. Klan mořských pannen najde Luce a přijme ji mezi sebe - všechny jsou jako ona, ztracené dívky, které se vzdaly své lidskosti v nejtemnějších chvílích svého života.

Luce je nadšena svým novým životem, dokud nepozná, že to má háček: mořské panny cítí nekontrolovatelnou touhu topit námořníky; používají své čarovné hlasy aby nalákaly lodě na skály. Luce má mimořádný talent ke zpívání, což ji pro klan činí důležitou - dokonce by mohla mít šanci stát se jejich královnou. Ačkoliv ji její boj o zachování lidskosti přivede do sporu s jejími novými přáteli. Bude Luce nucena spáchat masovou vraždu?

První díl trilogie Lost Voices vychází v originále 4. července 2011

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře mě vždycky potěší, a snažím se dopovídat na všechny. Ale prosím, pokud použijete profil Anonymní, aspoň se na konci podepiště. Hodně Anonymních je pro mě matoucí :)