pátek 25. března 2011

Alexandra Harvey - My love lies bleeding

Drakeovi se poněkud liší od vašich obvyklých sousedů. Jsou to upíři a někteří ze členů rodiny se narodili už ve dvanáctém století. 

Jedno z dětí, Solange, je jediná upírka ženského pohlaví, která se narodila a proto představuje přímou hrozbu pro upíří královnu. Její nejlepší kamarádka Lucy je člověk a když je Solange unesena, Lucy se ji spolu se Solanginým bratrem Nicholasem vydá zachránit.

Lucy brzy přijde na to, že by ráda byla víc než jen Nicholasova kamarádka. Ale jak se má někdo vypořádat s chozením s upírem? 

Mezitím Solange najde nepravděpodobného spojence v Kieranovi, upířím lovci, který stopuje vraha svého otce...

2 komentáře:

  1. Uh tak ten popis zní fakt dobře :-o Člověk, který zachraňuje upíra? no snad to bude v češtině! :-) Jestli jo, okamžitě čtu :D

    OdpovědětVymazat
  2. Četla jsem všechny tři díly a série se mi moc líbí! Řekla bych, že má vzestupnou tendenci a dobré je i to, že je každý díl o jiném sourozenci a lovci. Netrpělivě vyhlížím čtvrtý díl. :)

    OdpovědětVymazat

Komentáře mě vždycky potěší, a snažím se dopovídat na všechny. Ale prosím, pokud použijete profil Anonymní, aspoň se na konci podepiště. Hodně Anonymních je pro mě matoucí :)