středa 16. března 2011

Carrie Ryan - Les rukou a zubů

Nakladatelství Mladá fronta připravuje:

První kniha série Les rukou a zubů.
Mary žije v uzavřené vesnici. Její svět se řídí prostými zákonitostmi: musí poslouchat pravidla církevního Sesterstva, nesmí se přibližovat k plotu, za kterým - v Lese zubů a rukou - žijí „nečistí", kteří svým kousnutím promění člověka v chodící mrtvolu. Když Sesterstvo rozhodne, že se provdá za muže, kterého jí určili, Mary musí poslechnout, přestože se zamilovala do zraněného Travise. Pak ale nečistí proniknou do vesnice, a Mary v nastalém zmatku prchá společně s Travisem, svým snoubencem Harrym, kamarádkou Cass i bratrem Jedem a jeho ženou dál do zapovězeného lesa. Touží dostat se k vysněnému oceánu, dál za les a nečisté, do světa, který tam venku přece musí někde být.

Vychází 31.3.2011

2 komentáře:

  1. Ahoj :-) mohla bych mít dotaz? :-) Chtěla bych se tě jenom zeptat, jak funguje knižní klub.Četla jsem to na stránkách, ale něco mi není jasné. To si musím objednat knihu pokaždé, když mi dojde katalog?.. Děkuju za odpověď a promin za otravování :-) Já jen, že tu máš pár zmínek o klubu a že bys mi třeba mohla poradit.. Pokud nechceš, nemusíš :-).. btw. skvělá stránka! :D

    OdpovědětVymazat

Komentáře mě vždycky potěší, a snažím se dopovídat na všechny. Ale prosím, pokud použijete profil Anonymní, aspoň se na konci podepiště. Hodně Anonymních je pro mě matoucí :)