úterý 22. března 2011

Lauren Henderson - Kiss me kill me

Oficiální obálka
Když šestnáctiletá Scarlett Wakefield přestoupí ze školy St. Tabby's na Wakefield Hall Collegiate, uleví se jí, protože nikdo nezná její temné, strašidelné tajemství. 

Před několika měsíci byla Scarlett pozvaná na elitní party se seznamem hostů plným těch nejlepších jmen v Britské společnosti, jako Dan McAndrew. Před party si Scarlett jenom představovala, jaké to bude líbat se s Danem. Ale na nástavbové terase se Dan naklonil blízko k ní a ona už nemusela jenom hádat. Jejich polibek byl nádherný, perfektní a magický a pak... 

Dan McAndrew se naposledy nadechnul v její náruči. Nikdo nevěděl, jak nebo proč Dan zemřel, ale všichni na St. Tabby's věřili, že Scarlett s tím má něco společného. 

Ale teď, když je bezpečně schovaná v Wakefield Hall, Scarlett by nejraději zapomněla, že se to vůbec stalo. Ale má to jeden háček; nemůže. Zvlášť když dostane anonymní poznámku, která jí zavede na cestu k očištění jejího jména a zjištění, co se doopravdy stalo s prvním a posledním klukem, kterého políbila...

Celá série má zatím čtyři díly: Kiss me Kill me, Kisses and Lies, Kiss in the Dark, Kiss of Death (ten vyjde díl vyjde 10.5.2011) .
Nevím nic o tom, že by se to překládalo do češtiny, takže si to někdy během tohohle roku přečtu v angličtině; vypadá to zajímavě :)

- Anotace je můj překlad z Goodreads

2 komentáře:

  1. Ty joo, to vypadá faakt dobře :D Obdivuju tě, že se ti to chce číst v angličtině :-) musíš byt fakt dobrá! :-) Jinak pokud to vyjde v češtině, určitě si to přečtu :D

    OdpovědětVymazat
  2. Jenny: Děkuju, ale čtení v angličtině není zas tak težké - musíš si jenom pro začátek vybrat něco jednoduššího ;-) Já osobně jsem začínala v 15 letech na Vampýrské akademii (trvalo mi to asi měsíc, ale od VA člověk prostě jen tak číst nepřestane)
    Pokud bys čtení v AJ někdy chtěla zkusit, možná si vyber nějakou knihu, u které jsi četla první díl česky a nemůžeš se dočkat až vyjde ten další! :-)

    OdpovědětVymazat

Komentáře mě vždycky potěší, a snažím se dopovídat na všechny. Ale prosím, pokud použijete profil Anonymní, aspoň se na konci podepiště. Hodně Anonymních je pro mě matoucí :)