pondělí 30. května 2011

Nejočekávanější letní kniha

Tak skončila anketa, na kterou knihu, která vyjde v letošních letních měsících, se nejvíce těšíte. Všem, co hlasovali, moc děkuju. A jak že to dopadlo?


Nemůžu říct, že mě Sukuba na prvním místě překvapila. Přeci jen, na tuhle zbrusu novou knihu od Richelle Mead jsme všichni zvědaví :)
Na druhém místě skončily se stejným počtem hlasů Vyhořelá, která podle Knižního klubu má vyjít 21.6. a Zář, která vychází taktéž Knižního klubu, ale až někdy v srpnu.
Třetí místo obsadil Pád,který taktéž vychází v srpnu u KK.
na čtvrtém místě se umístily knihy Krvavý karneval (1.6.,BB art), Prokletý dům (?.7., Brokilon) a Hůř než mrtví (?.6., Baronet). 
A poslední místo patří knize Nádherná temnota, na kterou se skoro nikdo netěší, a která vyjde také v srpnu u KK. Třeba se do té doby začne těšit více lidí :)

Ať už se těšíte na cokoliv, přeju hezké prázdninové čtení :)


Krvavý karneval
  4 (4%)
 
Sukuba 1: Trápení
  50 (53%)
 
Vyhořelá
  13 (13%)
 
Hůř než mrtví
  4 (4%)
 
Prokletý dům
  4 (4%)
 
Zář
  13 (13%)
 
Nádherná temnota
  1 (1%)
 
Pád
  5 (5%)
 

Votes so far: 94

3 komentáře:

  1. Já se těším a jsem zvědavá na Sukubu a Zář . Zář budu chtít doma, už kvůli té obálce ♥ :D:).

    OdpovědětVymazat
  2. Já taky nejvíce na tyhle 2... Ale Zář ještě nemá oficiální českou obálku, abys pak nebyla zklamaná z nějakého našeho blafu! Já se každý večer modlím za ten originál :)

    OdpovědětVymazat
  3. Sukubu už mám objednanou ..předobjednanou .. :) A už se vážně těším, až přijde.. :) A Zář, na tu se těším taky! :) Doufám, že zůstane originální obálka.. :) Nebo aspoň nějaká hoodně podobná :/ :)

    OdpovědětVymazat

Komentáře mě vždycky potěší, a snažím se dopovídat na všechny. Ale prosím, pokud použijete profil Anonymní, aspoň se na konci podepiště. Hodně Anonymních je pro mě matoucí :)