čtvrtek 30. června 2011

Michelle Ray - Falling for Hamlet

Pokud nemáte mezi povinou četbou Romea a Julii, pravděpodobně musíte přečíst Shakespearova Hamleta. A z ukázky, kterou jsem přečetla, vím, že to není zrovna nejzábavnější čtení. Jak se tedy seznámit s příběhem a neusnut u toho? Jednoduše: zkuste novou knihu od Michelle Ray.


Poznejte Ofélii: hezkou blonďatou maturantku, která je už dlouho přítelkyně dánského prince Hamleta. Její život nění podroben pouze slávou jejího přítele a jeho arogantní rodiny, ale také paparazzi je pronásledují, kamkoliv se hnou. Zatímco drtivě krásný Hamlet propadá šílenství po záhadné smrti svého otce, krále, Ofélia vydrží jeho potrhlý život, který připomíná horskou dráhu a žije proto, aby o tom povídala. V televizních interviích, vysílaných naživo, samozřejmě.

Vášeň, romance, drama, humor a tragédie se proplátají v tomto poutavém a čtivém románu, vyprávěném odhodlanou, moderní Ofélií.

-anotace je můj překlad anotace z Goodreads
-obálka je oficiální
-kniha v USA vychází 5.července tohoto roku

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře mě vždycky potěší, a snažím se dopovídat na všechny. Ale prosím, pokud použijete profil Anonymní, aspoň se na konci podepiště. Hodně Anonymních je pro mě matoucí :)