pondělí 11. července 2011

Richelle Mead - Pokrevní pouta

Na stránkách nakladatelství Domino už se objevila oficiální anotace a obálka k Bloodlines - jenom varuju před spoilery z Poslední oběti....
Obálka zůstala stejná, ale jiné písmo - to písmo na tom bylo jedno z nejhezčí, tohle mi k tomu moc nesedí :( Doufám, že to ještě třeba změní..
Kniha vyjde 28.11.2011 - perfektně brzo! :)) Brožovaná, cena stejná jako u VA (tj. 249,-Kč). Název série je VA II.Mladá královna Lissa Dragomirová si netradiční politikou nadělala u morojského dvora spoustu nepřátel, kteří by ji rádi odstranili. Je ale velmi dobře střežena, a tak se spiklenci zaměří na její nevlastní sestru Jill. Vědí totiž, že kdyby Jill zabili, Lissa by musela odstoupit a přenechat trůn někomu, kdo má alespoň jednoho žijícího příbuzného.
Po brutálním útoku na Jill se Morojové a dhampýři rozhodnout uklidit Jill někam do bezpečí. Kam ale? Po dlouhém zvažování dojdou k závěru, že mladou vampýrku by jistě nikdo nehledal ve světě lidí.
Jill má doprovázet a strážit alchymistka Sydney Sageová. Obě dívky se zapíší na lidskou školu, kterou navštěvují i Adrian Ivaškov a Eddie Castile. Kamarádi zpočátku řeší běžné problémy spojené se studiem na lidské škole, ale brzy začnou zjišťovat, že na téhle škole nejsou jediní, kdo potřebuje k životu krev…

3 komentáře:

  1. Ale né.. :/ Proč to zase museli zkazit.. :(

    OdpovědětVymazat
  2. Kruciš, je to takový.. useklý. Kdyby to nechali jako to bylo, tak je to mnohem lepší ;)

    OdpovědětVymazat
  3. v listopadu? dobře oni! ale ta obálka mě děsí, doufám, že je to jen předběžný

    OdpovědětVymazat

Komentáře mě vždycky potěší, a snažím se dopovídat na všechny. Ale prosím, pokud použijete profil Anonymní, aspoň se na konci podepiště. Hodně Anonymních je pro mě matoucí :)