úterý 19. července 2011

Zářijové "druhé díly" Knižního klubu

V září budeme očekávat hned několik druhých dílů. Nakladatelství Knižní klub, má pro nás hned dvě knihy, na něž jsme se těšili. Naštěští pro nás jim zůstaly oficiální obálky! :))

První je kniha od Meg Cabotové, druhý díl série V kůži supermodelky: Jmenuju se Nikki. Že jsme si ale počkali - V kůži supermodelky vyšlo v srpnu roku 2009. Česká anotace se poněkud liší od oficiální; tu už jsem vám překládala TADY.NEMŮŽE ZA TO, ŽE JE KRÁSNÁ, ALE NEVZDÁVÁ SE! Newyorskou středoškolačku Em Wattsovou potkala tragédie s nečekanými následky: po probuzení z kómatu se ocitla „v kůži supermodelky“, jak zní titul prvního svazku jejích příhod. Zásluhou špičkových neurochirurgů se její mozek ocitl v těle prominentní modelky Nikki Howardové, po níž Em automaticky získává nejen práci v topmodelingu, astronomické příjmy i nóbl apartmá, ale hlavně nové přátele ze světa showbyznysu a starosti, které po sobě zanechala její předchůdkyně v tomto těle. Dívka snažící se vyrovnat se ztrátou svého starého já i s odloučením od spolužáka Christophera, do něhož je beznadějně zamilovaná, se však na Nikkiných jehlových podpatcích stále více zaplétá do pavučiny lží, kterou kolem ní spřádá její zaměstnavatel, mamutí společnost Stark. Zlověstná korporace má prsty všude – vládne nejen americkému obchodu, ale i módnímu, hudebnímu a počítačovému průmyslu – a svou hvězdu sleduje za pomoci špionážních štěnic. Energická Em v těle Nikki je však odhodlána se nedat navzdory šatům od Dolce & Gabbany a díky ironickému nadhledu hrdinek věhlasné americké autorky dívčích románů baví čtenářky po celém světě.

A dalším "druhým dílem" je netrpělivě očekávané pokračování Smečky, Vzpoura! Přeloženou oficiální anotaci najdete ZDE. A Uf, jsem strašně ráda, že Vzpouře zůstala PRVNÍ oficiální obálka, která hezky pasuje s tou první. Jsem zvědavá, co si vytvoří naše nakladatelství ke třetímu dílu.

Calle se Shayem se díky Hledačům podařilo na poslední chvíli dostat z hrůzyplného domu Bosquea Mara. U Hledačů našli azyl i spojenectví a konečně můžou být spolu. Jenže Calla se probudí z mdlob do děsivé nejistoty: netuší, co se stalo s členy její smečky, s její rodinou, a strachuje se o život Rena, mladíka, který jí byl už dávno předurčen jako životní druh. Poté co se do úkrytu Hledačů dostane Callin bratr Ansel, její nejhorší obavy se potvrdí… Cítí, že svůj útěk a jeho následky může odčinit jen tehdy, když se vydá zpět do Vailu a mladé vlky osvobodí. Naštěstí Hledače, kteří se jí ujali, nemusí nijak zvlášť přesvědčovat. Záchranná výprava začíná… Druhý díl celosvětově úspěšné akční, romantické fantasy trilogie Smečka.

-obálky i anotace jsou ze stránek Knižního klubu www.bux.cz

4 komentáře:

 1. já se tak těším na smečku...ale troškz mě št ve že nedali tuhle obálku:
  http://www.amazon.com/Wolfsbane-Nightshade-Book-Andrea-Cremer/dp/0399254838/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1311142346&sr=8-1
  ale co nezáleží na tom jak vypadá ale co je uvnitř :)

  OdpovědětVymazat
 2. ahojky....
  nevíte někdo kdy vyjde u nás 3 díl mrazení???je to také novinka :)tu už višla :
  http://www.amazon.com/dp/B004VSTP4Y/ref=rdr_ext_sb_ti_sims_2#_.
  s pozdravem Natyša :)

  OdpovědětVymazat
 3. Jani, to budeš asi jediná. Cožpak bys chtěla mít obálku, která nepasuje k prvnímu dílu? Většinu lidí naštvalo, že v USA změnili obálky, ta, co ji máme my, měla být původně i v originálu :) Pak to bůhvíproč změnili...
  Natyšo, třetí díl Mrazení u nás vyjde v listopadu tohoto roku pod názvem Navždy u nakladatelství Argo :))

  OdpovědětVymazat

Komentáře mě vždycky potěší, a snažím se dopovídat na všechny. Ale prosím, pokud použijete profil Anonymní, aspoň se na konci podepiště. Hodně Anonymních je pro mě matoucí :)