sobota 6. srpna 2011

Argo chystá: Navždy a Země stínů

Na listopad tohoto roku má pro nás Argo přichystáno hned dvě pokračování, na která se jistě už všichni těšíte (na něco více, na něco méně). Bude to závěr jedné série a polovina další.

První je Navždy, poslední díl série Vlci z Mercy Falls. Obávám se, že delší anotace se nikde nedá nalézt, asi si budeme muset počkat na tu českou. Ale do té doby:
Strhující  závěr k bestsellerové trilogii Vlci z Mercy Falls od Magiie Stiefvaterové.
V Mrazení od Maggie Stiefvaterové, Grace a Sam se našli. Ve Váhání bojovali, aby mohli zůstat spolu. Teď, v Navždy, je v sázce úplně vše. Vlci jsou loveni. Životy jsou ohroženi. A je těžší a těžší udržet lásku, jak se smrt přibližuje.


Podle všeho je Navždy důstojným koncem trilogie. Tak se budu těšit na listopad!

A další kniha, která vyjde v listopadu, je Země stínů, třetí díl série Nesmrtelní od Alyson Noëlové.

Ever a Damen prožili nespočet minulých životů - a a bojovali s nejtemnějšími nepřátelni na zemi - aby mohli být už napořád spolu. Ale když je jejich dlouho očekávaný osud už na dosah, na Damena je uvalena mocná kletba... která může zničit vše. Teď jediný dotek jejich rukou nebo jemné otření jejich rtů zamená okamžitou smrt - vnoří Damena hluboko do Země stínů. Zoufalá Ever chce zlomit kletbu a zachránit Damena a proto se ponoří do kouzel - a získává pomoc z neočekávaného zdroje... surfaře jménem Jude.

Ačkoliv se ona a Jude teprve potkali, připadá Ever překvapivě povědomý. Navzdory její sveřepé loajallitě k Damenovi, Ever je přitahována k Judeovi, zelenookému zlatovlasému klukovi s kouzelnými talenty a tajemnou minulostí. Vždyky věřila, že je Damen její spřízněná duše a jediná pravá láska - a stále tomu věří. Ale jak se Damen odtahuje, aby je zachránil, spojení Ever s Judem sílí - a testuje její lásku k Damenovi jako nikdy předtím.Modý měsíc byl sice lepší než Napořád, ale i tak mám takový pocit, že už to začíná být moc velká slátanina. Obzvlášť Eveřina pitomost na konci dvojky! Ale dávám tomu ještě šanci a přečtu si Zemi stínů.


-anotace jsem překládala z Goodreads
-obálky jsou obě oficiální, pokud to Argo bude dělat jako doposud, Navždy bude mít originál a Země stínů nějakou ohavnost. Ale třeba nás to ještě překvapí

2 komentáře:

  1. Jak já se těším na Navždy! Strašně moc :).. Tuhle sérii mám velmi ráda :)

    OdpovědětVymazat

Komentáře mě vždycky potěší, a snažím se dopovídat na všechny. Ale prosím, pokud použijete profil Anonymní, aspoň se na konci podepiště. Hodně Anonymních je pro mě matoucí :)