čtvrtek 25. srpna 2011

Cynthia Hand - Unearthly

Na začátku byl chlapec stojící mezi stromy...

Clara Gardnerová se nedávno dozvěděla, že je z části anděl. To, že jí žilami proudí andělská krev ji nejenom dělá chytřejší, silnější a rychlejší než ostatní lidi (slovo, které, jak si uvědomuje, na ni už neplatí) ale znamená to, že má cíl, něco, co má na zemi udělat.  Ale není lehké zjistit, co to je. Její vise zuřícího lesního požáru a okouzlující cizinec ji nakonec dovedou do nové školy v novém městě. Když potkává Christiana, který se ukáže být kluk jejích snů (doslova), všechno zapadne na své místo - a současně se všechno rozpadne. 


Protože se objeví nový kluk, Tucker, který přitahuje Clařinu neandělskou část. Zatímco se Clara snaží najít svou cestu ve světě, kterému přestává rozumět, setkává se s neviděnými nebezpečími a volbami, o kterých si myslela, že je nikdy nebude muset učinit - mezi upřímností a podvodem, láskou a povinností, dobrem a zlem. Až konečně vzplane oheň z jejích vizí, bude Clara připravena čelit svému osudu?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře mě vždycky potěší, a snažím se dopovídat na všechny. Ale prosím, pokud použijete profil Anonymní, aspoň se na konci podepiště. Hodně Anonymních je pro mě matoucí :)