sobota 20. srpna 2011

Katie Kacvinski - Awaken

Maddie žije ve světě, kde se všechno dělá na počítači. Ať už jdete do školy nebo na rande, lidé nikdy neopouští svůj domov. A ani to není potřeba. Většinu času je Maddie spokojená s tímhle samotářským, digitálním životem - dokud nepotká Justina. Justin je rád s lidmi. Užívá si fyzickou blízkost interakcí z očí do očí. Říká jí, že lidé nemají být sami.

Najednou Maddie cítí, jak se uvnitř ní něco probouzí - pocit, že je tu možná jiný, lepší způsob života. Ale když jí společnost a rodiče říkají opak, Maddie se bude muset naučit postavit se za sebe, pokud chce změnit směr, jakým se její život ubírá.

Nová dystopická knížka, ze všech stran chválená ;), se odehrává v roce 2060. Nezajímá vás taky, jak bychom mohli žít za 50 let?

4 komentáře:

  1. tak tohle z ní fakt dost dobře :)... a ta obálka ♥.. je úžasná :)

    OdpovědětVymazat
  2. A obálka neklame... i z vnútra to je úžasné ;)

    OdpovědětVymazat
  3. Za prvé, ta obálka je úúúžasná, doufám, že když to u nás vyjde, tak jí nechají, protože tu knihu bych si rozhodně koupila. A samozřejmě jsem zvědavá co bude v roce 2060 :)

    OdpovědětVymazat

Komentáře mě vždycky potěší, a snažím se dopovídat na všechny. Ale prosím, pokud použijete profil Anonymní, aspoň se na konci podepiště. Hodně Anonymních je pro mě matoucí :)