pondělí 29. srpna 2011

Kelly Creagh - Nevermore

Roztleskávačka Isobel Lanleyová je zděšena, když je přidělena k Varenovi Nethersovi kvůli projektu z Angličtiny, který se má odevzdat - to je nefér! - v den důležitého zápasu. Cladný a rezervovaný, zatrpklý a jízlivý, Varen dá jasně najevo, že by s ní taky raději neměl nic společného. Ale když Isobel v jeho deníku objeví podivné písmo, nemůže si pomoct a znovu si prohlédne tohohle záhadného kluka s nevyzpytatelnýma očima. 


Brzy Isibel zjistí, že hledá výmluvy, aby mohla být s Varenem. Odtahujíc se od svých přátel a žárlivého přítele, Isobel se odvažuje hlouběji a hlouběji do  snového světa, který Varen vytvořil skrze stránky svého zápisníku, do oblasti, kde obžívají děsivé historky Edgara Allana Poea.


Jak se od ní odpoutává její svět, Isobel zjišťuje, že sny, stejně jako slova, mají větší sílu než si představovala, a že nejděsivejší skutečnosti jsou v mysli. Teď musí najít způsob, jak se dostat k Varenovi, než ho pohltí stíny jeho vlastních nočních můr.

Závisí na tom jeho život.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře mě vždycky potěší, a snažím se dopovídat na všechny. Ale prosím, pokud použijete profil Anonymní, aspoň se na konci podepiště. Hodně Anonymních je pro mě matoucí :)