pondělí 24. ledna 2011

Připravované knihy nakladatelství Argo

První z připravovaných knih Arga je Modrý měsíc, pokračování knihy Napořád ze série Nesmrtelní. Včera nebo dneska (nevím přesně) byl zveřejněn jeho nový obal. Třemi slovy : Hrůza hrůza hrůza. To se jim to snad líbí??? 

Oficiální česká anotace : Na začátku druhého dílu bestsellerové knižní řady Nesmrtelní, jejíž překladová práva se prodala do 34 zemí, se zdá, že lásce mezi Ever a Damenem už nestojí nic v cestě. Hrdinka proniká to tajů své nové identity a do temného, svůdného světa nesmrtelných. Jenže pak Damen onemocní, začne chřadnout a ztrácet své neobyčejné schopnosti. Zoufalá Ever se na jeho záchranu vydá do Země léta a tam objeví způsob, jak vrátit čas. A najednou má na výběr ze dvou možností: Může zachránit umírajícího Damena, nebo otočit běh času, zabránit nehodě, která jí vzala celou rodinu, a žít jako dřív. Jenže cena je příliš vysoká…
Vychází v pevné vazbě 31.1.2011

Na další knihu se těším mnohem víc, je to pokračování Mrazení, česky nazvané Váhání. Obal naštěstí zůstal stejný jako originál, takže moc hezký.

Oficiální česká anotace : Vlkodlaci z Mercy Falls se vracejí. Teď, když se Grace a Sam našli, musí bojovat, aby mohli zůstat spolu. Pro Sama to znamená zúčtovat s minulostí, pro Grace vyhlížet budoucnost, která je čím dál nejistější. Do jejich příběhu však nečekaně zasáhne nový vlk jménem Cole, který bojuje se svými vnitřními démony a už navždy chce zůstat ve vlčí kůži. Sam si naopak stále nemůže zvyknout na svou lidskou podobu. Tolik se bojí, aby nepřišel o své nové štěstí s Grace. Jenomže netuší, že v Grace, uvnitř jejího těla, roste hrozba, která je může o jejich štěstí připravit... Bude láska dost silná na to, aby se poprala s osudem? Můžeme se vyhnout tomu, kým jsme?
Vychází v pevné vazbě 28.2.2011


A poslední sice není z Arga, ale jenom taková malá poznámka na konec. Další díl Zavrženého se bude jmenovat stejně jako originál, to je Crescendo a také bude mít stejný obal.


P.S.: Dnes vycházejí Upíří deníky, Soumrak :-)