úterý 26. dubna 2011

Novinky

Mám pár knižních novinek... Psala jsem do nakladatelství BB art a dotazovala jsem se na několik titulů.
Snad vás něco z toho potěší.

18.5. vychází Gossip girl: Manga: Jen pro tvé oči 1
21.9. vychází Gossip girl: Manga: Jen pro tvé oči 2
7.12. vyjde To je ona 4: Nezapomenutelná

Příští rok bychom měli čekat druhý díl Gossip girl - Trojčata druhý díl - zatím nepřeložené You Just Can’t Get Enough.

A dále Cum Laude, samostatná knížka z internátní školy; Gossip Girl – Psycho Killer 13, přepsání Gossip girl, kde se Blair a Serena stanou vrahy; Gossip Girl: The Manga: For Your Eyes Only – Vol. 3, třetí díl komiksu.

Teda nevím, jak to bude s tím Gossip girl Psycho Killer. Ale dříve nebo později se to dozvíme. Ostatní tituly by mohly být zajímavé - obzvlášť se těším na To je ona 4. :)

21.9. vyjdou Intriky od Anny Godbersenové, pokračování Luxusu.
Třetí (Envy) a čtvrtý díl (Splendor) vyjde během příštího roku.

Od Melissy de la Cruz vyjde letos už jenom druhý díl Modré krve, Krvavý karneval. Třetí díl Revelations a čtvrtý díl The Van Alan Legacy, vyjdou během příštího roku.

V příštím roce by měla též vyjít kniha od Meg Cabotové The Boy Next Door.

2.11. vyjde druhý díl Roztomilých malých lhářek - Flawless. Další díly Perfect a Unbeliveable vyjdou během příštího roku.

Pokud čte někdo z vás knížky o Alexi Riderovi od Anthonyho Horowitze, budete mít radost.Další díl s názvem Scorpia Rising vyjde příští rok. Letos od Anthonyho Horowitze vyjde 9.11. Škola černé magie.Ještě mám poslední novinky, tentokrát z nakladatelství Triton. Specials, třetí díl knihy Oškliví od Scotta Westerfelda vyjde na podzim tohoto roku a poslední díl, Extras až v roce 2012 (kvůli vytíženosti překladatele).