pátek 29. dubna 2011

Jeaniene Frost - Halfway to the Grave

Zrovna dneska jsem se dozvěděla, že naše nakladatelství Fantom Print zakoupilo práva na knížky od Jeaniene Frost. Poslední dobou na tuhle sérii slyším jenom samou chválu, takže s ní rozhodně začnu. Tady je moje přeložená anotace k prvnímu dílu.

Poloupírka Catherine Crawfieldová pronásleduje nemrtvé kvůli pomstě. Doufá, že jeden z těch povalečů je její otec - ten, který zničil její matce život. Pak ji chytí Bones, upíří lovec odměn. A je donucena do bezbožného partnerství.
Za to, že může najít svého otce, Cat souhlasí, že s Bonesem bude trénovat - dokud její bojové reflexy nebudou tak ostré jako jeho tesáky. Je udivená, že neskončila jako jeho večeře - mohou být ve skutečnosti nějací upíří dobří? Velmi brzy ji Bones přesvědčí, že být napůl mrtvá nemusí být tak špatné.  Ale dřív, než si může užít svou nově nalezenou pozici lovce démonů, Cat a Bonese začne pronásledovat skupina zabijáků. Teď si Cat bude muset zvolit stranu... a ukáže se, že Bones je stejně svůdný jako kterýkoliv muž, kterému tluče srdce...