úterý 19. července 2011

Zářijové "druhé díly" Knižního klubu

V září budeme očekávat hned několik druhých dílů. Nakladatelství Knižní klub, má pro nás hned dvě knihy, na něž jsme se těšili. Naštěští pro nás jim zůstaly oficiální obálky! :))

První je kniha od Meg Cabotové, druhý díl série V kůži supermodelky: Jmenuju se Nikki. Že jsme si ale počkali - V kůži supermodelky vyšlo v srpnu roku 2009. Česká anotace se poněkud liší od oficiální; tu už jsem vám překládala TADY.

2 novinky na léto od CooBoo

Tenhle měsíc toho v YA sféře věru moc nevychází. Jednou z mála vycházejících knih je druhý díl Tajného kruhu - Otrokyně. Vychází za necelý týden (25.7.)

Přeložená anotace (docela krátká):
Druhý díl v napínavé nové trilogii autorky Upířích deníků. Cassie je chycená mezi Dianinou a Fayeinou ztravující touhou použít tajemnou sílu Kruhu - a stává se vězněm své vlastní nebezpečné lásky.


Česká anotace:
Pokračování strhujícího příběhu moderních čarodějek!
Po zasvěcení do Tajného kruhu mladých čarodějek se Cassie opájí svou nově nalezenou mocí, která je stejně návyková jako nebezpečná. Octne se mezi dvěma soupeřícími klany a záhy stojí před zásadním životním rozhodnutím: Má zradit ty, které miluje, nebo se doznat a riskovat tak vyhoštění z kruhu?

Nevím jak vy, ale já se hrozně těším! :))


Druhá novinka je sice až srpnová, ale u mě neméně očekávaná.