úterý 11. října 2011

Omluva

Tak za prvé bych se Vám chtěla moc a moc a moc omluvit, že sem teď vůbec nic nepřibývá. Částečně je to kvůli tomu, že mám poslední dobou opravdu malý přístup k internetu a částečně kvůli učitelům v našem milém ústavu, kteří nám toho nakladájí jak diví. Takže když se konečně přestanu učit, mám náladu akorát na to si před spaním přečíst pár stránek knihy a na psaní už mi tolik času nezbývá. Nakonec vždycky dopadnu nějak takhle:

Ale slibuju, že se to teďka zlepší, už mám nachystaných několik článků a odedneška se blog zase rozjíží! :)

Nakonec; pokud rádi soutěžíte, určitě nepřehlédněte soutěže, které pořádají Syki a Mish@!

Hunger Games série

Dvanáct dívek a dvanáct chlapců. Vítězství znamená věčnou slávu a bohatství. Porážka znamená smrt. Nejdrsnější reality show světa začíná!
Ocitáme se v Panemu, zemi, která povstala z popela bývalé Severní Ameriky. Panem se skládá z dvanácti chudých krajů obklopujících bohatý Kapitol. Ty se před čtyřiasedmdesáti lety proti Kapitolu vzbouřily, v důsledku čehož byl z povrchu zemského vymazán Třináctý kraj a začaly se pořádat Hladové hry. Ve všech krajích jsou každý rok vylosovány dvě děti mezi dvanácti a osmnácti lety, jedna dívka a jeden chlapec. Pak jsou všichni nedobrovolně posláni do arény bojovat mezi sebou na život a na smrt. Vítěz může být pouze jeden.
„Šťastné Hladové hry! Ať vás stále doprovází štěstěna!“ (Aréna smrti, str. 23)
Pokračování >>