pondělí 14. května 2012

Nějaké novinky a nějaké mé bláboly

Ahoj všichni čtenáři. Poslední dobou si ve škole všichni usmysleli, že musíme napsat spoustu testů - protože všichni vám budou uzavírat známky v červnu, tak abyste toho neměli moc najednou (chtělo by to prodiskutovat taktiku mezi sebou, moji drazí učitelé), takže na blogu nic nepřibývalo. Tenhle týden to taky nebude žádná sláva, ale od toho příštího se to snad zlepší, jelikož s přibližujícími se maturitami budeme mít spoustu volna. Všichni maturanti - držím vám palce a ty maturity vám vůbec nezávidím, ale díky vám budu mít volno a čas na čtení i blog. :-)


Jelikož v pátek mi přišla várka knížek z BookDepository k narozeninám, mezi nimiž byla i velice dlouho očekávaná kniha - Insurgent, pokračování Divergence od Veronicy Rothové, pustila jsem se do re-readingu jedničky, a pokud čekáte na české vydání: těšte se. Druhé čtení bylo ještě lepší než první. Každopádně, dneska jsem se na ZSV opravdu nudila (Ekonomie je pro mě nuda a Dějiny ekonomie ještě víc), takže jsem si trochu kreslila... ale papír nebyl po ruce :D

Pak jsem byla v knihovně, odkud jsem si kromě těch dvaceti knih, které už mám, přinesla dalších osm. Já se nikdy nepoučím! proč tam vůbec ještě chodím :D

Další z knih, které mi přišly, je Sweet Evil od Wendy Higgins. Tuhle knihu jsem si objednala na základu traileru, který je opravdu... navnazující. Hned jak dočtu Insurgent (a vzpamatuju se z toho!), pustím se do téhle úžasně vypadající knížky. Doufám, že mě nezklame. Každopádně, můžu vám slíbit, že se dočkáte recenze.

Už se nemůžu dočkat léta, a jelikož letos zůstávám většinu času doma, scháněla jsem si brigádu. Nějak ty peníze na knížky získat musím, ne? :-) Teď to vypadá slibně, tak doufám, že to nezakřiknu, ale snad se mi něco rýsuje. A co vy, máte už na léto nějakou brigádu, nebo na ni nemáte čas?

O autogramiádě Christophera Paoliniho jsem se vám tu rozepsala víc než dost, ale nemůžu si odpustit ještě poslední: Neoluxor zveřejnil sumarizující článek, v němž jsou odkazy na několik článků a taky video fronty, jak vypadala v 16:00. Tak kolik z vás se tam najde? :-) Mě můžete zahlédnout zhruba za polovinou videa, blízko lidí s OHROMNÝM barevným deštníkem. Ten prostě nešel přehlédnout. Ach, kéž by k nám zavítal nějaký další úžasný autor. Bez zaváhání bych si to zopakovala. Ale vzala bych si židli. 

Další věc je, že minulý týden jsem se konečně odhodlala k velkému skoku, a přidala jsem svůj blog na Facebook. Jakožto velký technický antitalent doufám, že to nebude tak těžké :-) Tak pokud máte chuť, můžete mě následovat Tady.

Nakonec, nakladatelství CooBoo zveřejnilo hned několik ukázek na úžasné knihy, které vydávají. Polibek pro Annu, Divergence (tyhle dvě vyjdou obě v květnu) a nakonec Loď mezi hvězdami (Across the Universe), která u nás vyjde ještě o něco později (pokud si dobře pamatuju, tak myslím v srpnu). Tak a tímto se s vámi loučím, a doufám, že se mi co nejdříve naskytne příležitost vrátit se naplno k blogování a ne jen k blábolení, které snad ani nikoho nezajímá :D

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře mě vždycky potěší, a snažím se dopovídat na všechny. Ale prosím, pokud použijete profil Anonymní, aspoň se na konci podepiště. Hodně Anonymních je pro mě matoucí :)