pondělí 16. ledna 2012

RECENZE: Stefanovy Deníky 2 - Chuť krve

Propadli jste zcela Upířím deníkům? Zajímá vás, jaké události předcházely jejich ději? Pak si určitě nenechte ujít další napínavou upíří sérii, ve které vás opět čeká velká dávka napětí, tajemna a romantiky. Stefan a Damon Salvatore se stali upíry a musí se vypořádat s následky svého osudu. V rodném městečku Mystic Falls už pro ně není bezpečno. Na každém kroku je pronásledují lovci upírů. Vydají se tedy do New Orleans, které nabízí pokušení, ale i nebezpečí. V patách jim je totiž sadistický majitel cirkusu…

Recenze je bez spoilerů!

RECENZE: Everneath od Brodi Ashton

Minulé jaro Nikki Beckettová zmizela; vtažená do podsvětí známého jako Everneath, kde se nesmrtelní Živí emocemi zoufalých smrtelníků. Teď se vrátila - ke svému starému životu, rodině, přátelům - předtím, než bude vypuzena zpátky do podsvětí... tentokrát navždy.
Má šest měsíců, než si ji Everneath přijde vyžádat; šest měsíců na rozloučení, ke kterým nemůže najít správná slova; šest měsíců na vykoupení, pokud existuje.
Nikki touží strávit tyhle měsíce tím, že se znovu dá dohromady se svým přítelem, Jackem, osobou, kterou miluje víc než cokoliv jiného. Ale má problém: Cole, nesmrtelný, který ji nalákal do Everneath, pronásledoval Nikki až do světa smrtelníků. A udělá všechno proto, aby ji přivedl nazpět s sebou - tentokrát jako královnu. 
Jak se Nikkiin čas zkracuje a vztahy se jí začínají vymykat z rukou, je nucena učinit nejtěžší rozhodnutí svého života: najít způsob, jak oklamat osub a zůstat na Povrchu s Jackem nebo se vrátit do Everneath a stát se Coleovou...

Recenze je bez spoilerů!