pondělí 4. března 2013

Blogtour s Beth Revisovou - Novela A tak mi unikají...

Pokud už jste četli Milion sluncí, nepochybně jste si na konci rvali vlasy touhou po dalším dílu (já teda jo, a jestli vy ne, obdivuju vaši svatou trpělivost). Všechny barvy Země vyjdou už 18.3., a abyste si zkrátili čekání, bude se od pátku na několika blozích objevovat každý den vždy část novely A tak mi unikají... Setkáme se v ní s několika postavami z lodi Universum a jsem si jistá, že nás to všechny přinejmenším navnadí na poslední díl.


U mě na blogu se v neděli 10.3. objeví třetí část novely.
Já sama jsem ji ještě nečetla, ale plánovala jsem si ji přečíst v angličtině, takže jsem jenom ráda, že se dočkám i překladu! :)

Kde najdete začátek (a konec) se můžete dočíst na stránkách nakladatelství CooBoo.

A tak mi unikají. Tak se jmenuje e-novela, která se odehrává na Universu před tím, než se Amy Martinová probudí a Syn přebere vedení. Popisuje život v Nemocnici během Otcovy vlády. Hlavní roli tu hrají především na postavy, které byly v příběhu v pozadí. Ale nepřijdete ani o Harleyho, Oriona nebo Victrii.
Vzpomínáte si na dívku, co očkovala králíky? Jmenuje se Seléné a dříve byla zpěvačkou žijící na vesmírné lodi, kde se oceňují jenom dovednosti nutné k přežití. Místo obvyklých přednášek o fyzice se má spolu se svými kamarády „blázny“ naučit důležitosti umění. Od Kronikáře. Od Oriona. Její úkol ji spojí s mladým sochařem Luthorem a jejich nebezpečný románek dokáže, jak jen může být život děsivý, když jste uvězněni na vesmírné lodi pod vládou bezcitného diktátora.

Těšíte se? :)

1 komentář:

  1. Ja som ešte nečítala ani dvojku. :D Nechce sa mi do nej púšťať v angličtine a v slovenčine ani nevyjde. No čo už. Asi budem musieť siahnuť po origináli - ale v najbližšej dobe to určite nebude.

    OdpovědětVymazat

Komentáře mě vždycky potěší, a snažím se dopovídat na všechny. Ale prosím, pokud použijete profil Anonymní, aspoň se na konci podepiště. Hodně Anonymních je pro mě matoucí :)