pátek 21. června 2013

Knižní maraton

No tak jo, no.. Dlouho jsem váhala, ale nakonec jsem se rozhodla, že se teda taky zúčastním Předprázdninového knižního maratonu, který pořádá Ettelëa. V podstatě jde o to v zadaném období přečíst co nejvíc knih, víc než zvládáte obvykle. A protože na konci školního roku/začátku prázdnin bude času fůra, může být to překonávání ve velkém stylu. Nejsem si jistá, jak dalece dokážu splnit přesný seznam, ze zkušenosti vím, že mi to dělá trochu potíže, plnit takové seznamy (ovšem neuvěřitelně ráda je tvořím, k mým nejoblíbenějším patří "Kolik "učecích" dní zbývá do prázdnin?", který tvořívám ke konci března). Tak jsem se rozhodla, že to zkusím, a pokud to nevyplním všechno, tak se svět snad nezboří, že?

Až na ty konkrétní knihy se mi hrozně líbí myšlenka "překonat sebe sama". Pokud dobře počítám, tak maraton bude trvat 15 dní, ode dneška (21.6.2013) do přespříštího pátku (5.7.2013). Jelikož pro vysvědčení si půjdu už ve středu, a na další dny zatím nemám v plánu zhola nic, rozhodla jsem se, že přečtu alespoň 10 knih, ale kdyby jich bylo víc, tak se na sebe samozřejmě zlobit nebudu, že :))

A co že to budu číst?


 1. Rekviem
 2. Ptačí zpěv
 3. Muži, kteří nenávidí ženy
 4. Kafka na pobřeží
 5. Drakie 3
 6. Unravel Me
 7. Rozhodující bitva
A pravděpodobně budu číst, pokud mi dojdou knihy...
 1. Kletba porodní báby
 2. Dcera sněhu
 3. Prozření Mary Dyerové
 4. Dům duchů
 5. Mrtvý bod
A už vážně se seznamováním končím, jinak to zase bude mít nereálných třicet knih, a to váážně nestíhám :))

Držte mi palce, ať to všechno stíhám - a já se jdu vrhnout na Rekviem! :)

5 komentářů:

 1. Muži kteří nenávidí ženy - rozhodně doporučuju, naprosto úžasná knížka... :)
  Držím palce, ať ti toho vyjde co nevíc :)

  OdpovědětVymazat
 2. Doporučuji Muže, kteří nenávidí ženy - úžasná kniha ;)

  the-bling-ring.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Dala si si vysoký cieľ :)
  Veľa šťastia :)

  OdpovědětVymazat
 4. Držím palce, to by som asi nedala, ja si pomaličky smerujem aspoň k naplneniu mojej skromnej 100 knihovej chall na gr.xD Ale je to super nápad. A som zvedavá, čo si budeš myslieť o Skylark-u (aka
  Ptačí zpěv), už dlho sa naň chystám.:)

  OdpovědětVymazat

Komentáře mě vždycky potěší, a snažím se dopovídat na všechny. Ale prosím, pokud použijete profil Anonymní, aspoň se na konci podepiště. Hodně Anonymních je pro mě matoucí :)