sobota 8. února 2014

Sarra Manning – Unsticky | Peníze hýbou světem, láska neníOd Sarry Manning už jsem stihla přečíst tři knihy – na dvě z nich tu u mě na blogu najdete recenze. Všechny tři se mi nesmírně líbily, takže byla jen otázka času, než podlehnu okamžitému popudu a pustím se do něčeho dalšího. Tentokrát přišla na řadu Manningové dospělácká kniha, Unsticky, která je podle anotace Pretty Woman ve 21. století (PW jsem neviděla, tak nemůžu posoudit.)

Peníze hýbou světem – to už se Grace Reevesová za svých třiadvacet let života stihla naučit. Svůj čas dělí mezi práci v redakci módního časopisu, kde je poslední kolo u vozu, a večery strávenými pitím na večírcích. O životě nemá žádné iluze, zato má nespočet dluhů. A když jí na její narozeniny dá kopačky další rádoby rockový zpěvák, Grace má pocit, že se její život rozpadá.
Když se ale objeví starší, sexy, a hlavně, bohatý obchodník s uměním Vaughn, začne Grace proti její vůli zajímat. A Grace Vaugnovi zdá se také není lhostejná.  Jenže namísto lásky, na níž Grace stejně nevěří, dostává zcela jinou nabídku. Šokující, zcela nemorální, ale přeci jen, trošičku lákavou…